Chcem si na hostingu Puzzle X zmeniť parametre, ako sa zmení cena?


Ak využívate náš hostingový balíček Puzzle X, môžete celkovo využívať miesto na webe až do veľkosti 20 GB.

Ak momentálne využívate menej, napr. 1 GB a plánujete do budúcnosti využívať viac a zaujíma Vás ako sa zmení cena, postupujte takto:

Prihláste sa do Vášho Control Panela a vľavo v menu kliknite na Zmeny.

V sekcii Autorizovaná požiadavka na zmenu si vyberte doménu, ktorej sa zmena má týkať (v našom prípade pôjde o doménu, ku ktorej máte priradený Puzzle X hosting), ak v Control paneli máte len jednu doménu, z vybaľovacieho menu budete mať možnosť si hneď vybrať možnosť Zmena hostingového balíčku. Keď vyberiete túto položku, otvorí sa stránka s ponukou hostingových balíčkov, ktorá bude vyzerať napr. takto:

 

V našom prípade Puzzle X je už vybraný, pretože k doméne tento balíček už máte priradený a jeho veľkosť je 1 GB. Teraz keď si posuniete bežca, ihneď budete vidieť koľko Vás budú stáť nové parametre.

V príklade sme nastavili veľkosť webového miesta na 10 GB, graf ukazuje, že cena bude 2,40€ mesačne:

 

Po vybraní si veľkosti miesta stačí už len požiadavku na stránke potvrdiť a náš systém Vašu žiadosť zaeviduje. Následné Vám bude vystavená faktúra s novým poplatkom za hosting.

Zmena balíčka bude aktívna do 1 hodiny po spracovaní naším systémom. Vo svojom Control paneli si následne budete môcť navýšené webové miesto prerozdeliť medzi webpriestor, emaily a databázy.

Tagy: puzzle, webhosting, zmena
2019-04-04 00:13 Roman {writeRevision}
Priemerné hodnotenie: 0 (0 Hlasy)

Nemôžete komentovať túto položku

Chuck Norris has counted to infinity. Twice.