Ako odpojiť doménu od Control panelu


V jednom Control paneli môžete mať jednu alebo viacero domén, jeden alebo viacero multihostingov a takisto aj virtuálnych serverov.

Pokiaľ chcete doménu od Control panelu z nejakého dôvodu odpojiť, môžete tak urobiť vo Vašom Control paneli vľavo v menu sekcia Zmeny.

Po kliknutí na odkaz Zmeny si z vybaľovacieho menu vyberte doménu, ktorú chcete odpojiť, následne sa objaví ďalšie vybaľovacie menu a z neho vyberte položku Odpojenie domény od Control panelu.

 

 

Ďalej sa riaďte pokynmi na stránke. Do políčka Odpoveď poslať na: napíšte emailovú adresu, kam si prajete dostať informáciu o realizácii odpojenia. Majte na pamäti, že bez ohľadu na to, akú emailovú adresu sem napíšete, prihlasovacie údaje do nového Control panelu budú odoslané na emailovú adresu, ktorá je pri doméne nastavená ako administratívny kontakt.

Pred odpojením domény od súčasného Control panelu sa uistite, že v administratívnom kontakte je zapísaná emailová adresa, na ktorú si želáte poslať prihlasovacie údaje k novému Control panelu s odpojenou doménou.

Pred potvrdením odpojenia domény od pôvodného Control panelu odporúčame vybrať možnosť Presun všetkých platieb.

Po potvrdení žiadosti odpojenia domény od Control panela náš systém zaeviduje Vašu požiadavku, ktorá bude spracovaná. Na administratívny emailový kontakt Vám následne budú zaslané prihlasovacie údaje. O spracovaní vašej žiadosti Vás budeme informovať emailom.

V prípade, ak odpojená doména má obsahovať nové administratívne údaje (teda má sa zmeniť vlastník) je potrebné si odoslať autorizovanú žiadosť o Zmenu údajov v WHOIS.

Tagy: control panel, doména, odpojenie
2019-04-03 16:25 wakro {writeRevision}
Priemerné hodnotenie: 0 (0 Hlasy)

Nemôžete komentovať túto položku

Chuck Norris has counted to infinity. Twice.