Ako si aktivujem službu SiteLock?


Pre úplnú aktiváciu služby je potrebné vykonať viacero jednoduchých úkonov:

  1. Prihlásiť sa do svojho konta na www.sitelock.com. To môžete urobiť aj z Control panelu pod ikonou SiteLock. Ak nemáte heslo k svojmu SiteLock účtu, postupujte podľa tohto návodu.
  2. Kliknete na Verify Business Details - Overiť obchodné údaje a zobrazí sa neoverené telefónne číslo. Stačí si teda len preposlať kód:
  3. Na zadané telefónne číslo zavolá automatická služba, ktorá Vám nadiktuje potrebný číselný kód v anglickom jazyku. Ten zadáte do nasledujúceho okienka:  4.  Po stlačení submit sa zobrazí telefónne číslo ako validované:  5. Teraz si môžete stiahnuť ikonku SiteLock, ktorá bude informovať návštevníkov Vašej stránky o využívaní služby SiteLock. Stačí naskrolovať na úvodnej stránke až dole a kliknúť vedľa Deploy SiteLock Trust Seal. Zobrazí sa okno, kde si môžete vybrať dizajn ikonky a zvoliť, či sa majú návštevníkom zobrazovať validované údaje (telefónne číslo). Následne kliknite na Save - Uložiť a skopírujte obsah textového políčka, ktorý si umiestnite na svoju stránku:Tagy: SiteLock
2017-08-09 16:52 Exo hosting {writeRevision}
Priemerné hodnotenie: 0 (0 Hlasy)

Nemôžete komentovať túto položku

Chuck Norris has counted to infinity. Twice.